189. Ve městě
datováno 23 a signováno monogramem, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč