19. Báby v Dunaji

datováno vpravo dole tužkou, paspartováno zaskleno a zaraámováno
Technika: kresba, datace: 1946
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 46,5 x 56 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč