19. Horská bystřina
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 65 cm, výška: 53 cm, rámování: 72 x 82 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč