19. Miniatura - Kristus

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v oválném kostěném rámečku
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba na kosti
Šířka: 3 cm, výška: 4 cm, rámování: 8 x 7 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:23 SELČ

Zbývá: 4d 9h 7m 6s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč