19. Pocestný
Rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 43 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.05.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč