Portrét dámy
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 30 x 25 cm
Konec dražby: 06.06.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč