Romantická krajina s jezerem

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 47 cm, rámování: 66 x 84 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč