19. U poustevníka
signováno a datováno vpravo dole pravděpodobně Paul Dupire
Technika: olej na plátně, datace: 1856
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 68 x 80 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 31.07.2018 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč