190. Mezi domy
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 46 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč