190. Münsterland

mapa, volně v paspartě.
Technika: mědirytina
Šířka: 59 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 74 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.02.2023 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč