191. Abstraktní kompozice
paspartováno, zarámováno
Technika: perokresba
Šířka: 32 cm, výška: 48 cm, rámování: 81,5 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč