191. Na procházce
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 29 x 29 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč