Městská alej
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 51,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 57,5 x 66,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč