Můzy
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 39 cm, rámování: 49 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč