194. Jelen u jezera
signováno monogramem vpravo dole, datováno a rámováno v blondelovém rámu
Technika: akryl, materiál: na sololitu
Šířka: 91 cm, výška: 65 cm, rámování: 84 x 109 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč