197. Klidný den
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč