197. Paříž
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 34 x 44 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč