197. Pavilon
zarámováno, zaskleno, signatura v pravo dole pod leptem
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 30,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 22:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč