199. Letohrádek
signováno a datováno vpravo dole, pasaprtováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1958
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 42 x 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 4d 1h 10m 21s
Vyvolávací cena: 500 Kč