199. Na zasněžené cestě
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 20. stol.
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč