Muž na koni
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1902
Šířka: 75 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 64,5 x 89,5
Stav: restaurováno
Konec dražby: 30.01.2024 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč