2. Německá škola - Na vyjížďce
Nesignováno, rámováno ve zlaceném blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 60,5 x 66 cm
Konec dražby: 31.10.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč