2. Pohled na vesnici
oboustranná malba, na reversu portrét ženy, fragment signatury pravděpodobně vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč