Pohled na vesnici

oboustranná malba, na reversu portrét ženy, fragment signatury pravděpodobně vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč