2. Rybářská bašta
signatura nenalezena, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 06.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč