Alej stromů na nábřeží

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1954
Šířka: 24 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 34 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč