20. Nekutová - Palmy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 62,5 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč