Párové akvarely

signováno vpravo dole, vlevo dole německy názvy, zaskleno, rámováno, 2 kusy
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 28 xm

Konec dražby: 29.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč