200. Květinové zátiší s broskvemi

rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 50 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.05.2024 21:06 SELČ

Zbývá: 4d 20h 14m 36s

Vyvolávací cena: 300 Kč