201. Řeka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 4d 7h 25m 47s
Vyvolávací cena: 600 Kč