202. Krajina u Prachatic
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek s názvem díla
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 27 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 4d 19h 57m 35s
Vyvolávací cena: 1 100 Kč