202. Řeka
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 42,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 16:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč