203. Hostina
Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 108 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč