Borovice
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1975
Šířka: 28 cm, výška: 28 cm, rámování: 49 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč