Západ Slunce

Signováno vpravo dole - nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 34,5 x 43,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč