205. Konvolut 7 ks akvarelů
volné listy, kraje mírně trženy
Technika: akvarel
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč