Na břehu
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: barva/karton, datace: 1972
Šířka: 71,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 38 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč