Domy u jezera

Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 34 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč