U stolu
nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč