208. Pohled na most přes řeku
Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1944
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 47,5 x 58 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč