Na mostku

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 21 x 17 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 05.10.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč