Plachetnice

Rámováno, na reversu výstavní štítek a autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč