210. Herbář
Nečitelně signováno, razítko um. prům. muzea v Plzni, na reversu přípis a razítko, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 36 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč