210. Piazza San Marco
Signováno vpravo dole, volně v paspartě.
Technika: akvarel
Šířka: 9 cm, výška: 17 cm, rámování: 25 x 16 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč