210. Žena s koněm

rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 31,5 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 21:09 SELČ

Zbývá: 6d 2h 37m 55s

Vyvolávací cena: 600 Kč