211. Mlýn na Čertovce v Praze
tužkou signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 48 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 55 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 4d 16h 55m 39s
Vyvolávací cena: 500 Kč