211. Pod horou
Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 18 cm, rámování: 42 x 43 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč