212. Skalnatá krajina
Drážďanská škola, paspartováno, zaskleno a rámováno v blondelovém rámu.
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 17 cm, rámování: 35 x 31 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč