213. Říp
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 16:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč