214. Akt zezadu
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: akryl, materiál: malířská deska, datace: 2020
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 76 x 56 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč