Stromy u cesty
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 64 cm, rámování: 76 x 96
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč